VENKOVNÍ ŽALUZIE a rolety

dodáváme a montujeme venkovní žaluzie od firmy Žaluzie NEVA s.r.o..

Venkovní žaluzie jsou nejefektivnějším prvkem exteriérové stínící techniky, protože účinně odstíní až 85% slunečního záření. Venkovní žaluzie umožňují regulaci intenzity světla v místnosti a současně zajišťují příjemné klima v interiéru i za horkých letních dní. Snadné ovládání žaluzií je zajištěno pomocí manuálního nebo elektrického ovládání. Maximálního komfortu při ovládání žaluzií lze dosáhnout použitím automatik reagujícím na slunce a vítr. Dlouhá životnost venkovních žaluzií je zaručena díky použití vysoce kvalitních materiálů, které odolávají vlivům venkovního prostředí. Oblast použití venkovních žaluzií je velice široká. Venkovní žaluzie lze použít jako stínící prvek jak v bytové výstavbě tak i na administrativních budovách a výrobních halách.

informace

· Lamely venkovních žaluzií jsou nabízeny v 18ti různých barevných odstínech. U zakázek o větší ploše žaluzií nabízíme i jiné barevné odstíny lamel dle stupnic RAL a NCS.

·  Vodící lišty, držáky vodících lišt jsou dodávány v eloxu nebo libovolné barvě dle RAL.

· Krycí plechy žaluzií jsou v libovolných barvách dle stupnice RAL, aby bylo možné barevně doplnit nebo sladit vzhled fasád.

· Montáž žaluzií. Venkovní žaluzie mohou být namontovány přímo na okno, do předem připraveného prostoru pod fasádou nebo přímo na fasádu.

vzorník žaluzií

VENKOVNÍ ŽALUZIE S-90

s vedením ve vodících lištách umožňuje plynule regulovat intenzitu světla v interiéru a současně odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru. Lamela ve tvaru S o šířce 90 mm se zaválcovaným těsněním zaručuje bezhlučný chod žaluzie a má navíc schopnost výrazně zatemnit interiér. Jedná se o nejpevnější typ žaluzií.

 

· Domykatelná žaluzie s vysokou schopností stínění

· Elegantní tvar podobný venkovním roletám a roletovým vratům

· Bezhlučný chod žaluzie

· Vysoká pevnost lamely proti poškození větrem

leták S-90

VENKOVNÍ ŽALUZIE Z-90 a Z-70

S vedením ve vodících lištách umožňuje plynule regulovat intenzitu světla v interiéru a současně odstínit až 85% slunečního záření a tím tak zabránit přehřívání interiéru. Lamela ve tvaru Z o šířce 90 nebo 70 mm se zaválcovaným těsněním zaručuje bezhlučný chod žaluzie a má navíc schopnost zatemnit interiér téměř jako rolety.

Ovládání žaluzie je možné pomocí kliky nebo elektromotoru. Vyššího komfortu lze dosáhnout napojením na automatiky reagujícími na slunce a vítr. K tichému chodu žaluzií přispívá také těsnění ve vodících profilech. Vodící profily a spodní profil nabízíme v eloxu nebo v libovolné barvě dle RAL. Horní profil je vyroben z pozinkovaného plechu nebo z hliníku. K zakrytí horní profilu a vytaženého svazku lamel může být použit hliníkový krycí plech dodávaný v libovolné barvě dle RAL nebo v eloxu.

leták Z-90 / Z-70

DÁLE DODÁVÁME ŽALUZIE TVARU C-80, 65 NEBO F-80.

 leták c-80

Materiál žaluzií:

· Lamely - hliníkové, oboustranně barevně upravené, vyválcované do tvaru Z (90,70) S (90) nebo C (80,60) se  zaválcovaným těsnícím profilem

· Horní profil - 56 x 58 mm z pozinkovaného ocelového plechu nebo z extrudovaného hliníku

· Spodní profil - v šířce lamel z extrudovaného hliníku, v libovolné barvě dle

· RAL nebo v eloxu

· Vodící profily - 20 x 20 mm z extrudovaného hliníku, v libovolné barvě dle RAL nebo v eloxu

· Krycí plech nebo SM BOX- ohýbaný hliníkový plech o síle 1,5 mm nebo 2 mm, v libovolné barvě dle RAL nebo v Eloxu. Možnost montáže do SM Boxů s bočním vedením, jako ucelený systém.

· Textilní nosiče a pásky - ze speciálních syntetických vláken, barva šedá nebo černá

venkovní rolety

Venkovní rolety jsou důležitým a nepostradatelným prvkem pro zastínění a zaplnění otvorů v budovách. Skládají se ze závěsu z profilových lamel, které se pohybují v postranních vodících lištách a nahoře se rolují do boxu, který může být z plecho nebo izolovaný SM box.

 

VLASTNOSTI ROLET

O přednostech venkovních rolet není třeba pochybovat. Je známo, že nejslabším článkem v zateplení domu jsou okna. Předokenní rolety zamezí tepelným ztrátám až o 5%. Ochrana oken je samozřejmostí. Rolety je chrání před deštěm, větrem, kroupy, sněhem a dalšími venkovními vlivy. Navíc jsou téměř bezúdržbové a životnost je veliká.

Ani v našich klimatických podmínkách není dobré zanedbávat ochranu před slunečními paprsky. Roleta svým tepelným odporem snižuje ztráty tepla přes zasklení. Kvalitní předokenní rolety se stávají garancí ochrany proti slunečnímu záření a chrání i interiér před přehřátím. V létě zabraňují horkému vzduchu proudit do interiéru a v zimě zamezí úniku tepla ven. Venkovní rolety zcela jistě plní funkci bezpečnostní. Navíc jsou opatřeny speciální pružinou, která zamezuje vyrolování rolet z venku.

Mnozí také přivítají protihlukovou vlastnost rolety, kdy se po jejím stažení v klidu a bezpečí vyspíte. Navíc bez dotěrných pohledů zvenčí.

 

OVLÁDÁNÍ ROLET

Venkovní rolety se ovládají ručně (popruhový naviják, šňůrový naviják, popruhový naviják do zdi, klikou s převodovkou) a motoricky. Motoricky lze roletu ovládat pomocí dálkového ovládání, časového spínače, větrnými a slunečními čidly nebo synchronizovaným centrálním spínačem.

Pro náročnější zákazníky vyrábíme kombinace rolet se sítěmi proti hmyzu, s venkovními žaluziemi a screens.

 

DRUHY ROLET

Venkovní rolety nejsou všechny stejné. Liší provedením lamel, způsobem ovládání a montáže.

venkovní rolety předokenní – pro dodatečnou montáž

venkovní rolety podomítkové – pro novostavby a rekonstrukce

 

BAREVNÉ PROVEDENÍ ROLET

Díky práškovému lakování Vám rolety a jejich komponenty sladíme s interiérem i exteriérem domu dle vašich potřeb. Rolety nejsou jen účelové, mohou být i pěkným architektonickým prvk

Vzorník barev

KONTAKTUJTE NÁS!

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

SM produkt s.r.o.

  +420 387 201 929

  info@smprodukt.cz

 

Čechova 778/81,

373 72 Lišov,

Česká republika

 

Copyright © 2016 SM PRODUKT s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Vytvořilo grafické studio BOXART s.r.o.