Bioklimatické pergoly Batima®

Montujeme a dodáváme prvky od našeho partnera Batima®

Bioklimatické pergoly jsou perfektním řešením pro regulaci světla a stínu, ale také jako ochrana před deštěm a sněhem. Díky kvalitním materiálům získáte bezúdržbovou pergolu s dlouhou životností a odolností proti přírodním vlivům.

Fotogalerie

Proč Batima?

Perfektní řešení pro regulaci světla a stínu

Hliníková bioklimatická pergola BAT R je ideálním řešením pro regulaci světla a stínu dle požadavků uživatele v závislosti na slunečním záření. Naklápěním lamel (0º – 140º) lze díky pohonu s dálkovým ovládáním navolit různé polohy a tím regulovat klima pod pergolou a kolem ní. Pergola představuje chytré využití přírodní energie a konstrukčních materiálů tak, aby bylo dosaženo maximálního komfortu.

  • Konstrukce pergoly umožňuje sestavy a kombinace více modulů bez nutnosti zdvojovat vazníky mezi jednotlivými moduly.
  • Lamely pergol mají nejlepší parametry na trhu pro regulaci oslunění od úplného zastínění až po maximální propustnost. Tloušťka lamely je pouhých 35 mm, šířka 300 mm. Při otevření lamel ve směru slunečního svitu tak lamely propustí nejvíce slunečních paprsků, až 2x tolik než konkurenční produkty. Při správném naklopení umožňuje pergola téměř plnohodnotné proslunění obytných místností, které navazují na terasu, během zimních měsíců. Nejen stínící funkce, ale také propustnost paprsků je u pergol velice důležitá.
  • Motory, které do pergol instalujeme, jsou nejrychlejší na trhu.
  • Konstrukce pergoly nám umožňuje integrovat příslušenství a další doplňky do profilů pergoly a lamel. Např. screenové boční clony mohou mít zafrézované vodící lišty do stojek a horní box do vazníku. LED osvětlení integrujeme do žlabu nebo lamel pergoly.

Řadu economy jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu jako cenově dostupnou variantu oblíbených pergol BAT R. Základní prvky i vlastnosti zůstávají beze změny a pergola BAT R Economy tak nabízí vysokou užitnou hodnotu i perfektní design. Stejně jako u pergol vyšší třídy i u varianty economy zůstává vysoká kvalita hliníkového profilu, z nějž je vyrobena konstrukce.

Úspory na ceně jsme dosáhli jednodušším provedením bez možnosti některých úprav na míru. Pergoly economy nelze zkosit a není u nich možné realizovat speciální napojení do úhlu. Zjednodušená konstrukce skeletu rovněž neumožňuje integraci dalšího příslušenství – posuvných skel, screenových rolet, posuvných panelů a dalších přídavných prvků dostupných ve vyšší třídě.

Proč tento produkt?